دانلود پاورپوینت معرفی عملکرد شرکت گاز استان تهران در تحقق اقتصاد مقاومتی جهت رشته مهندسی نفت و شیمی و مواد در 30 اسلاید و با فرمت pptx  بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

 

 

 

 


معاون وزیر نفت در امور گاز در احکامی جداگانه مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت انتقال گاز ایران، رئیس امور بازرسی فنی شرکت ملی گاز ایران و مدیران عامل شرکت‌های گاز استان‌های تهران و سیستان و بلوچستان را منصوب کرد. به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، سعید توکلی با بیان اینکه این تفاهم‌نامه همسو با تحقق اصل ۵۰ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، اجرای صحیح قانون مدیریت پسماند و پیاده‌سازی الزام‌های مدیریت سبز امضا شده است، گفت: محیط زیست خانه ماست و حفظ آن، اصلی‌ترین وظیفه هر انسانی است.
وی ادامه داد: از سویی ضرورت دارد تا برای حفظ طبیعت و منابع محیط زیست کشور متحد شویم و در نهایت توان بکوشیم تا ایرانی سبزتر و پاک‌تر داشته باشیم.
مدیرعامل شرکت گاز استان تهران تصریح کرد: همسو با این موضوع اقدام‌های مهمی مانند تفکیک پسماندها می‌تواند نقش مهمی در حفظ محیط زیست ایفا کند و لازم است همگی به عنوان خانواده بزرگ شرکت گاز استان تهران در انجام آن کوشا باشیم.

 

 

 

 

 

فهرست مطالب:
مشخصات جغرافيايي استان تهران
درصد پيشرفت فعاليتهاي اجرايي
درصدحجم گاز مصرفي (22232 میلیون متر مکعب) سال 1394 براساس نوع مصارف
برنامه ها و سياستهاي اقتصاد مقاومتي ابلاغي معاون محترم رياست جمهوري در وزارت نفت
برنامه ها و سياستهاي اقتصاد مقاومتي ابلاغي معاون محترم رياست جمهوري
برنامه های عملیاتی اقتصاد مقاومتی شرکت گاز استان تهران
سایر برنامه های عملیاتی اقتصاد مقاومتی شرکت گاز استان تهران
طرحهای پژوهشی و کاربردی
پروژه هاي اجرا شده مقاوم سازي
نشانها و امتيازات شرکت گاز استان تهران