هدف از این تحقیق بررسی مصرف کنندگان ماشین آلات راهسازی با فرمت docx در قالب 34 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد

 

 


فهرست مطالب
مقدمه
ماهیت رفتار مصرف‌کننده
عوامل تأثیرگذار بیرونی
فرهنگ
موقعیت اجتماعی و سیستم طبقات اجتماعی
گروه‌های مرجع
عوامل تأثیرگذار درونی
ادراک
یادگیری
انگیزش
شخصیت
صنعت مورد پژوهش
ماشین آلات راهسازی چیست؟
مروری بر پژوهش‌های گذشته

 در گذشته فروشندگان با استفاده از تجربه¬های روزانه خود در فروش مستقیم کالابه مشتریان، اطلاعات و شناخت لازم را نسبت به آنها به  دست می¬آوردند ولی با بزرگتر شدن تدریجی شرکتها و بازارها، بسیاری از تصمیم گیرندگان بازاریابی تماس خود را با مشتریان از دست داده-اند و اکثرا روی به تحقیق و مطالعه رفتار مصرف کننده آورده¬اند. بودجه¬های اختصاص داده شده برای بدست آوردن شناخت بیشتر از رفتار مصرف کننده افزایش می¬یابند، به راستی خریداران چه کسانی هستند؟ چگونه خرید می¬کنند؟ چه موقع خرید می¬کنند و از کجا خرید می¬کنند؟ و اصولا چرا خرید می¬کنند؟ چه عواملی در فرایند خرید مصرف کنندگان موثر است؟

 

 


عرضه کنندگان ماشین آلات راهسازی نیز از این امر مستثنی نیستند. چگونگی فرایند تصمیم گیری خریداران ماشین آلات راهسازی ، پرسشی است که ذهن مدیران این شرکتها را همواره به خود مشغول کرده است. مسلماً شرکتی که از چگونگی واکنش متخصصان ماشین آلات راهسازی نسبت به ویژگی¬های مختلف کالا نظیر کیفیت، خدمات پس از فروش، برند و قیمت آگاهی داشته باشد و بتواند میزان اهمیت این عوامل را نزد مدیران ماشین آلات ارزیابی کند در مقابل رقبای خود از یک امتیاز ویژه برخوردار است.